KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15774307
nr 1577 4307
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -66, stadsmotiv med figurer. Olja på pannå, 31x72 cm, yttermått inklusive ram: 39x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 november 2023
kl 18:05:38
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann